در صورت تمایل کفسابی بهنام را اشتراک نمایید

سنگ سابی در تهران کفسابی نماشویی یا سنگسابی از جمله اموری است که در گام های مختلفی از طول عمر ساختمان ، برای داشتن کف زیبا و تمیز و هم چنین نمای ساختمانی زیبا و چشمگیر توصیه می گردد. به فردی که این شکل خدمات را ارائه می دهد، ساب زن می گویند. کف سابی سنگ، کفسابی موزاییک و یا کف سابی بتن به صورت کلی، هنگامی لازم خواهد شد که پس از اجرای کف حال چه به صورت موزایک و یا سنگ، سنگهای کف نسبت به یکدیگر در یک تراز قرار نگرفته باشند. این حالت علاوه بر ظاهر نامطلوب ممکن است در مورد حرکت دادن اشیا سنگین در کف و یا حتی راه رفتن عادی سبب اختلال گردد. توصیه ی ما در این موارد استفاده از یک کف سابی سنگ یا سنگ سابی حرفه ای است چرا که در چنین مواردی کف سابی سنگ تا حدود زیادی می تواند به بهبود این مشکل ، کمک شایانی نماید.

همه سطوح افقی ساخته و پرداخته شده توسط انسان که به عنوان معبری پذیرای قدم رهگذران می باشند ، به علت استهلاک و تنشی که افراد مختلف با رد کفش ، لاستیک ماشین ، انداختن اشیاء ، ریختن مواد شیمیایی خورنده ، کشیدن اجسام سنگین و … به آن ها وارد می کنند ، پس از چندی کیفیت اولیه خود را از دست داده و نیاز به مرمت دارد .

سنگسابی

اینکه کف یک مرکز خرید از ماربل یا مرمر ایتالیایی باشد ، کف یک کارخانه از جنس بتن بوده ، مجتمعی کف پارکینگ خود را اپوکسی کرده باشد ، حیاطی با موزاییک فرش شده و پوشش کف منزلی چوب ، پارکت یا کف پوش باشد تغییری در روند فوق ایجاد نمی کند ؛ تحت هر شرایطی این محصولات به مرور زمان آسیب دیده و نیازمند تعمیراتی اساسی هستند ، حال یکی زودتر و دیگری دیرتر .
اگرچه در موارد متعددی حتی خود ما نیز ترجیح می دهیم که با کهنه شدن یک محصول فیزیکی و به خرج افتادن آن در صورت امکان تعویضش کنیم ، اما در مواقع زیادی پیش می آید که دردسرهای این تعویض از ترمیم آن بیشتر می باشد .

به عنوان مثال در یک اداره دولتی پر تردد و شلوغ ، از بین رفتن اصطکاک سطوح عامل مضریست ، در حالی که در نقطه مقابل آن ممکن است که ترک ها ، نا همسانی قطعات ، چاله ها و مواد زائد روی سطح هم دردسرساز شده باشد ؛ با توجه به این توضیحات چنانچه مسئول این اداره قصد تعویض کلی سطح را داشته باشد ، نمی تواند کار را در زمان کوتاهی جمع کرده و در صورت قدم گذاشتن در راه بارگذاری بستری نو ، با چالشی بزرگ و مشکلاتی چندین برابر روبرو می شود .

این در حالیست که استفاده از روش هایی کم خرج تر ، که در زمان کوتاه تری انجام شده و بازدهی مطلوبی هم دارند (همه عواملی که مدیر یک سازمان یا مسئول تخصیص منابع به آن علاقه مند است ) می تواند مشکلات مذکور را از بین برده و پروسه تعویض آن را سال ها به عقب بیاندازد . این عمل که کفسابی نام دارد ، چنانچه با سطوحی سنگی در ارتباط بوده و روی آن ها اعمال گردد سنگسابی نامیده می شود .

ساب سنگ چیست ؟

در زمینه ی ساب سنگ و یا کف سابی سنگ با سابقه ی درخشان بیش از ۲۵ سال کار در امر ساب زدن سنگ ، آماده ارائه خدمات به صورت تخصصی ، با کادری مجرب و حرفه ای در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان می باشیم.

سنگسابی تخصصی

سنگسابی و سابزنی در جه یک – بهترین سابزن منطقه – سابزن و سابزنی

سابزنی,کفسابی,سنگسابی

شست وشوی نمای سنگی،آجری و سیمانی ساختمان ها
کفشویی،سنگسابی،رفع پستی بلندی سنگ،پرداخت و درخشندگی کف و فرموزائیک همراه با ساب ایتالیایی و فرانکفورتی برای براق و صیقل نمودن سنگ با کادر مجرب و حرفه ای

کفسابی سنگ

سنگ نماد سر سختی ، لجاجت ، یکدندگی و مقاومت است ، پس برای اینکه به مقابله با آن پرداخته و بر آن غلبه کنیم به مواد پرقدرت و مستحکم تر از آن نیاز داریم . به همین دلیل دستگاه های کفسابی این قابلیت را دارند تا به لقمه هایی با سختی های گوناگون تجهیز شده و بدین ترتیب سنگ هایی با خصوصیات مختلف را به راحتی بتراشند .

از آنجایی که همواره اولین قدم هر ماجراجویی سخت ترین آن است ، شروع سنگسابی و مراحل مقدماتی آن نیز مستلزم صرف انرژی ، زمان و هزینه بیشتریست . در سنگسابی سطوح مختلف و در بدو کار ، به دلیل وجود ناهمسانی قطعات ، وجود قیر ، ملات ، گچ یا چسب خشک شده ، بد جا زدن لایه های ثانویه (مثلاً در ترمیم یا جابجایی یک موزاییک شکسته) و سخت شدن عوامل خارجی روی آن ، تلورانش پستی و بلندی ها بسیار زیاد بوده و ممکن است در مجاورت بخشی که 3 میلیمتر بالاتر از سطح استاندارد کف مورد نظر ماست ، قسمت دیگری وجود داشته باشد که در اثر پرتاب شدن جسمی سنگین روی آن 2 میلیمتر تو رفته باشد ؛ به همین دلیل در بخش اول ساب زنی که خود ممکن است بیش از ده بار تکرار شود ، همه این ناهمگونی ها از بین رفته و به سطحی صاف با اندکی اعوجاج می رسیم .

بدیهیست که از یک جایی به بعد ، لقمه هایی که وظیفه در هم شکستن فیزیک سرد و سخت سنگ را دارند کارآمد نمی باشد ، چرا که ناهمواری های موجود به چشمشان نیامده و آن را حس نمی کنند ؛ پس با استفاده از لقمه هایی ظریفتر به از بین بردن ناهمواری های نامحسوس می پردازیم . پس از پایان این مرحله هم که سنگ به ظاهر مطلوبی رسیده است ، چنانچه کارفرما قصد شیشه ای شدن سطح مذکور را داشته باشد ، اپراتور مرحله سوم یا کفسابی ایتالیایی را اعمال کرده و این سطح همچون آینه ای غول پیکر ، تلألوئی از وسایل روی خود به نمایش می گذارد .

شاید برای مغازه داری که روزانه ده ها نفر روی سنگ فرش فروشگاه وی قدم می زنند ، درخشش زجاجی و آینه وار سطح افقی این مکان مهم نباشد ، چرا که از یک سو برای جذب مشتریان گذری ، همینکه محل کسب وی تمیز بوده کافی می باشد و از سویی دیگر این حجم از تردد با کفش های آلوده سبب می شود تا صاف ، صیقلی و برّاق ترین سطوح ممکن نیز پس از چندی کیفیت خود را از دست بدهند . این در حالیست که در یک گالری هنری با محصولاتی چند ده میلیونی ، یک نمایشگاه اتومبیل با خودروهای چند صد میلیون تومانی ، لابی هتل های 5 ستاره یا ساختمان های مسکونی گران قیمت ، خانه هایی اشرافی و هر مکان دیگری که شکوه و جلال ظاهری آن بواسطه بازتابیدن وسایل یا نور محیط روی سطح زیرینش بیشتر می شود ، اهمیت دارد .

در همین رابطه کارگروه سنگسابی مجموعه بهنام بواسطه مرغوبترین مواد مصرفی و لقمه های موجود در بازار ایران ، پس از اینکه دو مرحله ابتدایی سنگسابی را تمام کردند ، در صورت درخواست مشتری قادر خواهند بود تا سطح مذکور را به نحوی ساب بزنند که افرادی که روی آن قدم می زنند بتوانند تصویر خود را روی زمین مشاهده کنند . از سویی دیگر این ویژگی که طبعاً با جنس سطح رابطه ای مستقیم داشته ( به طور مثال روی سطوحی از جنس سنگ یا چوب بیش از موزائیک یا بتن خودنمایی می کند ) ، همانند پولیش کردن بدنه خودرو بسیاری از خط و خش های غیر قابل برطرف شدن با لقمه های مراحل قبلی را نیز از بین می برد .