post
در صورت تمایل کفسابی بهنام را اشتراک نمایید

نماشویی اراک یا به عبارتی نماشویی ساختمان ها در شهر اراک از زمان تبدیل شدن این شهر به یکی از مناطق صنعتی کشور ، در این شهر رونق زیادی پیدا کرده است ؛ زیرا نه تنها اراک یکی از آلوده ترین شهر های صنعتی کشور است و حجم آلودگی در آن نسبت به مساحت آن بسیار زیاد است بلکه قرارگیری این شهر بین دو کوه و تشکیل محیطی بسته میزان آلودگی را تشدید می‌کند ؛ همه عوامل ذکر شده باعث شد تا به نماشویی ساختمان ها در این شهر یا نماشویی اراک بپردازیم .

در حالی که شهر های بزرگی چون شیراز ، اصفهان ، مشهد قدمتی چند صد ساله دارند ، شهرهایی در کشور وجود دارند که جزء شهر های جدید و معاصر می توان آن ها را به حساب آورد . کلان شهرها به مرور به زیر ساخت های مناسب برای انجام تمامی فعالیت هایی که در یک شهر صورت می گیرد مجهز شده اند ، اما باز هم موقعیت قرارگیری این شهر ها با وجود میزان جمعیت بالا و حجم زیاد صنایع واقع شده در آن به گونه ایست که نسبت به تهران از تراکم و میزان آلودگی کمتری برخوردارند . دیگر شهر های کشور هم قدمت چندان زیادی ندارند و اکثراً به دلیل جمعیت پایین و نبود صنایع در این مناطق مشکلاتی چون ترافیک های بالا ، آلودگی و… را به خود هرگز نمی بینند و حتی شاید بتوان گفت واژه ترافیک برای مردم آنجا بی معنی می باشد .

بعضی از شهر های کوچک با بقیه متفاوت‌اند ، چرا که توجه دولت ها و موقعیت جغرافیایی مناسب آن ها سبب شده است تا در طی سال های اندکی رشدی چند برابر داشته و به شهرهای صنعتی تبدیل شوند . شهر اراک یک نمونه از این شهرها می باشد ؛ اراک به دلیل واقع شدن در استان مرکزی و در ناحیه جغرافیایی که دسترسی مستقیم و نزدیک به دیگر مراکز استان ها نظیر اصفهان ، همدان ، شیراز و کرمانشاه دارد توجه دولتمردان در عصر قاجار را به خود جلب کرد . نه تنها در عصر قاجار بلکه در عصر کنونی هم بنا به دلایل مذکور توجه دولت به پتانسیل این شهر زیاد است ، به ‌طوری که بیشترین کارخانه ها و صنایع کشور همچون بزرگ‌ترین صنایع معدنی ، برجسته ترین گروه ماشین سازی کشور ، عظیم ترین کارخانه لوکوموتیو سازی خاورمیانه ، منحصر به فرد ترین کمباین سازی ایران و بزرگ‌ترین کارخانه تولید کننده ماشین آلات راه سازی به‌ صورت یکجا در این شهر قرار گرفته اندکه باعث شده است تا این شهر نام پایتخت صنعتی ایران را با خود یدک بکشد . این حجم از صنایع و کارخانه ها نسبت به کوچک بودن شهر آلودگی زیادی را تولید می کند تا آنجا که اراک جزء رتبه های اول آلودگی در ایران می باشد . نماشویی اراک به دلیل حجم آلودگی زیاد این شهر رونق دارد .

آلودگی ها نه تنها برای انسان و تمامی موجودات مضر هستند ، بلکه به ساختمان ها نیز آسیب وارد می کنند . کمترین تأثیر آلودگی کثیف کردن نمای ساختمان ها است . اگر در جایی ساکن هستید که آلودگی زیادی دارد ،کافیست تا در روزهای بارانی نگاهی به نمای ساختمان ها بیاندازید تا ببینید آب باران قسمتی از آلودگی ها را شسته و چهره بسیار زشتی را برای ساختمان شما ایجاد کرده است . شاید با خود فکر کنید شستن نمای ساختمان در شهر های آلوده چه لزومی دارد ، نمای ساختمانی که در صورت تمیزی دوباره بعد از مدتی آلوده شده و باید هزینه های مضاعفی را هم برای این کار پرداخت کنیم ؛ اما با نماشویی دوره ‌ای نه تنها نمای ساختمان تمیز شده و  باعث می شود تا کثیفی روی سطح نما چه سنگ ، چه آجر و یا شیشه رسوب نکند بلکه سبب می شود به مرور به سطح نما آسیب وارد نشود . رسوب آلودگی روی سطح زدودن آن را   مشکل تر می کند و اگر قرار باشد این رسوب از بین برود سطح حتماً باید دچار آسیب و خراشیدگی شود چون دیگر با مواد شوینده این حجم از آلودگی قابل رفع نیست .

با توجه به دلایل ذکر شده نماشویی اراک اهمیت ویژه ای پیدا کرده و باعث شده است شرکت های  شستشوی نما نیروهای متخصص خود را از سراسر کشور به این منطقه ارسال کنند ، مجموعه کفسابی بهنام هم با سال ها تجربه در این زمینه کاری نماشویی به‌ویژه در کلان شهر تهران و ارسال متخصصان خود به نقاط مختلف کشور سعی داشته تا خدمات خود را برای شهروندان اراکی نیز ارائه کند که نزدیکی اراک به تهران یکی از عمده ترین دلایل این اقدامات است .

خدمات این شرکت با بروز ترین دستگاه ها چون  نماشویی با طناب ، با واتر جت ، واتر سند پلاست و … ارائه می شود تا بتوانند رضایت خاطر مشتری را جلب کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *