در صورت تمایل کفسابی بهنام را اشتراک نمایید

انجام کفسابی مراکز خرید*مناطق وواحد های اداری و تجای(حتی درساعات داری)

انجام نماشویی آپارتمان سوله مراکز تفریحی و…

کفسابی بهنام متخصص در خدمات (کفسابی”سنگسابی”نماشویی و ساب زنی)

نوین ترین خدمات در کفسابی بهنام

کفسابی
کف سابی از جمله عملیاتی است که در دوره های زمانی مختلفی از طول عمر ساختمان بمنظور داشتن سطحی عاری از هرگونه کثیفی و سیاهی، براق و زیبا توصیه میشود. بطور کلی زمانی کف سابی ضرورت پیدا میکند پس از اجرای کف (چه موزائیک چه سنگ) سنگ ها معمولا” بطور منظم در یک سطح قرار نمیگیرند و پست و بلندی هایی در بین درز بین سنگ ها ایجاد میشود که این امر علاوه بر جلوه نامطلوبی که در کف ایجاد میکند ممکن است در مواقع حرکت دادن اجسام سنگین روی کف و کشیدن اشیاء برای جابجایی آن و حتی راه رفتن عادی افراد دچار اختلال شود. راه حل این مشکل کف سابی حرفه ای است

بعد از انجام سنگ کف برای هماهنگ کردن همه سطوح سنکها با هم غالبا کفسابی اجرا می گردد، که از مزیت های اجرای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد

1- شفاف و براق بودن کف بعد از کفسابی خیلی زیاد می گردد و زیبایی مضاعفی پیدا می کند.
2- یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.
3- رویه بندهای کفسابی میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و کثافات را به خود جذب می کنند.
4- نظافت کفسابی خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام نظافت، جذابیت کف بیشتر می شود.
5- استحکام و پایداری و دوام سنگ کف زیاد می شود. به این خاطر که کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر آسیب می بینند . کفسابی

کارهایی که با عنوان کفسابی اجرا می گردند زیاد و گوناگون می باشند می توان مواردی را به شرح ذیل بیان نمود .

موارد قابل توجه در کفسابی

• دستگاههای کفسابی در دو نوع تک فاز و سه فاز وجود دارد(بسته به نوع برق مصرفی) که دستگاه کفسابی با برق سه فاز نتیجه کار بهتر و قوی تری دارد.

• یک دستگاه کفسابی در طی یک روز کاری قادر به ساب سازنی کف به مساحت 30 الی 40 متر است که البته در مواقع خاص این مقدار قابل تغییر است.
• ضایعات حاصله از کفسابی با مرور زمان سفت و سخت میشود ازاین رو نباید به لوله های فاضلاب منزل راه پیدا کند.
• سنگ ها یا موزائیک های تازه خریداری شده ، ساب زده شده هستند که هزینه خریداری نسبتا” بالایی دارند که میتوان بمنظور صرفه جویی در هزینه، سنگ خام (ساب نخورده) که قیمت پایینی دارد، خریداری کرده و همزمان از پیاده سازی در کف، اقدام به کفسابی و ساب زنی آن کرد.
نکته: برای سنگ های گرانیت، ساب زنی و کفسابی پیشنهاد نمیشود از این جهت که ساب زنی سنگ گرانیت در کارخانه تولید شده و با ماشین آلات سنگین و مخصوص موجود در کارخانه قابل انجام است و با دستگاههای موجود در بازار کفسابی قابل مقایسه نیست.

کفسابی چگونه صورت می گیرد؟

کفسابی
کفسابی بدین صورت است که یک فرچه سیما به زیر دستگاه نصب می گردد و چرکها و کثیفی های سنگ را به طور کامل تمیز کرده و یکدست و براق می کند.

مکان هایی که برای کفسابی مناسب هستند چه مکان هایی می باشد ؟
یکی از مهمترین فایده های کفسابی براق کردن سنگ ها و کفپوش ها و همگام سازی سنگ ها و همچنین تراز کردن آن هاست .کفسابی بیشتر برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند سنگ ها با یکدیگر تراز پیدا کنند و یا قصدی برای ساختن زمین دارند .
در بیشتر مکان ها و ساختمان ها با اینکه ساختمان بسیار شیک و مجلل و زیبا است اما در موزاییک و سنگ ها اثراتی از سیمان و بنایی بجا مانده است . اگر می خواهید اثراتی که بعد از ساختمان سازی باقی مانده است را از بین ببرید می توانید از کفسابی استفاده کنید .یکی از مهمترین فوایدی که کفسابی دارد این است که موزاییک ها را می توان یکسان کرد .کفسابی می تواند با فشار زیادی که به همه سنگ ها و موزاییک ها وارد می کند می تواند تمام سنگ ها و موزاییک هایی که در هنگام ساختمان سازی بد کار شده اند را یک دست و صاف کند .