post
در صورت تمایل کفسابی بهنام را اشتراک نمایید

کفسابی تضمینی : میزان سختگیری و حساسیت همه انسان ها در بهره مندی از خدمات مختلف یا خرید کالایی جدید یکسان نمی باشد ، به همین دلیل در مواردی شاهد بهانه تراشی های نامتعارفی در روند ابتیاع یک کالا یا سرویس از سوی برخی افراد هستیم . با بیان ساده تر این حرف ، چنانچه خودمان یکی از افراد این گروه نباشیم ، گاهی اوقات در میان دوستان و آشنایان خود می بینیم که فردی برای خرید یک پیراهن ، ساعت ها وقت گذاشته ، به مراکز خرید مختلف مراجعه می کند ، آمار قیمت های فروشندگان مختلف را درآورده و پس از سبک و سنگین کردن های بسیار ، محصولی را برمی گزیند .

این در حالیست که در روی دیگر سکه ، افرادی هم هستند که که همین خرید را در کسری از ساعت انجام داده و پس از مراجعه به اولین فروشگاه ، جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می کنند .
با بررسی این مثال از زوایای مختلف خواهیم دید که علل فراوانی در ایجاد چنین خُلقیاتی موثر بوده که بخش عمده ای از آن ها بر خلاف محدودیت بودجه یا زمان ، غیرارادی بوده و ریشه در ذات افراد دارد .

تضمین ، مهر تائیدی بر حسن انجام کار

با عنایت به این توضیحات ، در اکثر اوقات زمانی که قراردادی برای کفسابی در تبریز و سنگسابی محلی منعقد می شود ، بنا بر مفادی که میان کارگزار و کارفرما به امضاء می رسد ، کار با کیفیتی قابل قبول و در زمانی مشخص انجام شده و به همین تناسب نیز هزینه های توافقی انجام کار از سوی مشتری پرداخت می گردد . این در حالیست که گاهی افراد گروه اول در مثال فوق در تکاپوی بهره گیری از خدمات مذکور برآمده و بدین واسطه به دنبال یک مجموعه کفسابی با کیفیت می گردند .

طبیعیست که پس از جستجو و تحقیق فراوان ، افراد مذکور که تمایل به انجام کارشان با بالاترین کیفیت ممکن را دارند ، چند گزینه نهایی را استخراج کرده و کار خود را به یکی از آن ها می سپارند . با توجه به اینکه ما در مجموعه کفسابی 1 (نعمت زاده) توانایی کادر فنی ، شرایط ماشین آلات و کیفیت نمونه کارهای خود را در حدی می دانیم که در این زمره قرار بگیریم ، گزینه ای اضافی در کار تعریف نموده ایم که بدین واسطه علاوه بر زدن مهر اطمینان به ادعاهای خود ، اعتماد مشتریانمان را نیز جلب کرده و بدین ترتیب خیال ایشان را نیز از جهت حسن انجام کار آسوده کنیم .

مفهوم کفسابی تضمینی

با جستجوی معنای لغت تضمین به عباراتی همچون تعهد در قبال انجام کاری مشخص ، قرار دادن وثیقه در ازای تحقق یک هدف یا قرار دادن گرویی در راستای انجام امور مورد نظر کارفرما می رسیم . بدیهیست که ارائه ضمانت در کار و به طور مشخص کفسابی تضمینی دارای دو وجه مرتبط به دیگریست که یکی از سوی کارفرما و دیگری از سوی کارگزار انجام می شود .

در همین اثنا مجموعه هایی متعد می شوند تا کفسابی تضمینی را با کیفیتی مشخص ، در زمانی معلوم و تحت شرایطی از پیش تعیین شده انجام دهند و در صورت عدم تحقق ادعای خود ، بخشی از دستمزدشان را دریافت نکرده و یا تا رسیدن به حد ایده آل مشتری کارگاه ساب زنی را ترک نکنند . طبیعتاً مجموعه هایی که چنین تضمین هایی را می دهند در ازای آن نیز مبلغ بیشتری را طلب می کنند ، مبلغی که باز هم ریشه در توافقات اولیه داشته و پس از اجرای خواسته های کارفرما از وی اخذ می گردد .

همانطور که پیشتر گفته شد ، از آنجایی که ما در مجموعه کفسابی نعمت زاده از کیفیت بالای ساب زنی کارگروه تخصصی خود اطمینان داریم ، قادر خواهیم بود تا با داشتن مذاکره ای فنی ، مشاهده محیط و ارائه پیشنهادهای خود ، ضمانتی قابل اجرا به فرد متقاضی داده و چنانچه در انجام این کار (کفسابی تضمینی) ناتوان بودیم ، پیش از شروع همکاری آن را به اطلاع مشتری برسانیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *